Odds Dikemas Kini Setiap 30 Saat

UUBET Odds Perlawanan – Semak Odds Terbaik Sukan Malaysia Secara Langsung

Odds kompetitif untuk lebih 200 sukan dan 50,000 perlawanan sebulan. Dari Liga Super Malaysia, EPL, badminton BWF hingga e-sukan MLBB – UUBET sentiasa menawarkan nilai terbaik untuk setiap taruhan anda.

Odds Live
Dikemas kini masa nyata
Nilai Tertinggi
RTP 97–98%
Telus & Adil
Tiada manipulasi odds
Pelbagai Format
Melayu, Pecahan, Desimal
0
Pasaran Odds Aktif
0
Liga Disokong
0
Kadar Bayaran Balik (%)
0
Kemas Kini Odds (saat)

Odds Perlawanan Terkini di UUBET

Pilih liga kegemaran anda dan semak odds terbaik yang UUBET tawarkan.

Liga Super Malaysia LIVE
Johor DT vs Selangor FC
68'  |  Skor: 2–1
JDT1.72
Seri3.40
Selangor4.20
O/U2.5
Kuala Lumpur City vs Terengganu FC
31'  |  Skor: 0–0
KL City2.10
Seri3.10
Terengganu3.20
O/U2.5
Pahang FC vs Sri Pahang
Hari ini, 20:45 MYT  AKAN DATANG
Pahang2.40
Seri2.90
Sri Pahang2.80
O/U2.5
English Premier League (EPL) LIVE
Liverpool vs Chelsea
41'  |  Skor: 1–0
Liverpool1.60
Seri3.80
Chelsea5.00
O/U2.5
Arsenal vs Tottenham
Esok, 02:00 MYT  AKAN DATANG
Arsenal2.05
Seri3.30
Tottenham3.50
O/U2.5
Man City vs Aston Villa
Esok, 04:30 MYT  AKAN DATANG
Man City1.75
Seri3.60
Aston Villa4.50
O/U2.5
La Liga – Sepanyol Akan Datang
Real Madrid vs Barcelona
Lusa, 03:00 MYT  AKAN DATANG
Madrid2.20
Seri3.10
Barca3.00
O/U2.5
Atletico Madrid vs Sevilla
Lusa, 01:00 MYT  AKAN DATANG
Atletico1.90
Seri3.40
Sevilla3.80
O/U2.5
BWF World Tour LIVE
Lee Zii Jia (MAS) vs Viktor Axelsen (DEN)
Game 3 Sedang Berlangsung
Lee ZJ2.55
Axelsen1.48
Ng Ka Long (HKG) vs Jonatan Christie (INA)
Hari ini, 15:00 MYT  AKAN DATANG
Ng Ka Long2.90
Christie1.38
Aaron/Wooi Yik (MAS) vs Fajar/Rian (INA)
Esok, 13:30 MYT  AKAN DATANG
MAS Pair2.20
INA Pair1.65
Thomas & Uber Cup Akan Datang
Malaysia vs China (Thomas Cup)
3 hari lagi  AKAN DATANG
Malaysia3.20
China1.30
MPL Malaysia – Mobile Legends LIVE
Todak MY vs Team Flash
Game 2 Sedang Berlangsung
Todak1.85
Flash1.95
EVOS MY vs Geek Fam
Hari ini, 21:00 MYT  AKAN DATANG
EVOS2.10
Geek Fam1.72
DOTA2 & CS2 – Liga Antarabangsa Akan Datang
Fnatic MY vs Quest MAS (DOTA2)
Hari ini, 22:00 MYT  AKAN DATANG
Fnatic1.55
Quest2.35
Team Spirit vs NaVi (CS2)
Esok, 20:00 MYT  AKAN DATANG
Spirit1.68
NaVi2.15
T20 Internationals Akan Datang
Malaysia vs UAE
Esok, 14:00 MYT  AKAN DATANG
Malaysia2.20
UAE1.65
India vs Pakistan (T20I)
3 hari lagi  AKAN DATANG
India1.55
Pakistan2.40
NBA – Amerika Syarikat LIVE
Golden State Warriors vs LA Lakers
Q3 – Skor: 78–74
Warriors1.90
Lakers1.90
O/U215.5
Boston Celtics vs Miami Heat
Esok, 09:30 MYT  AKAN DATANG
Celtics1.72
Heat2.10
O/U210.5
uubet

Memahami Odds Perlawanan – Panduan Lengkap Untuk Pemain Malaysia

Ramai pemain yang baru terjun ke dunia pertaruhan sering tertanya-tanya – apa sebenarnya maksud odds 1.85, 3.40, atau 5.00 tu? Kenapa kadang-kadang satu perlawanan yang sama boleh ada odds yang berbeza antara platform? Dan bagaimana nak tahu sama ada odds yang ditawarkan tu betul-betul bernilai atau tidak?

Di UUBET, kami percaya pemain yang faham cara odds berfungsi adalah pemain yang lebih bijak dan lebih seronok bertaruh. Odds bukan sekadar nombor rawak – ia mencerminkan kebarangkalian statistik sesuatu kejadian berlaku, ditambah dengan margin keuntungan platform. Semakin rendah margin, semakin baik nilai untuk anda sebagai pemain.

Ambil contoh mudah: odds 2.00 untuk pasukan tertentu bermakna platform menilai kebarangkalian mereka menang adalah sekitar 50%. Kalau anda bertaruh RM100 dan menang, anda dapat balik RM200 (termasuk modal). Tapi kalau odds sebenar sepatutnya 2.20 berdasarkan analisis anda, bermakna ada nilai lebihan (value bet) di situ – dan itulah strategi pemain berpengalaman gunakan.

UUBET menggunakan sistem penentuan odds yang canggih dengan memantau pasaran antarabangsa secara masa nyata, data statistik terkini, keadaan cuaca, kecederaan pemain, dan banyak faktor lain. Hasilnya, kami mampu menawarkan odds yang konsisten berada di antara yang paling kompetitif di pasaran Malaysia – dengan kadar bayaran balik (RTP) antara 97% hingga 98%.

Ini bukan sekadar tuntutan kosong. Cuba bandingkan odds Liga Super Malaysia atau EPL antara UUBET dengan platform lain – anda akan perasan sendiri perbezaannya. Dalam jangka masa panjang, bertaruh dengan odds yang lebih tinggi walaupun perbezaan kecil boleh memberi impak besar kepada keuntungan keseluruhan anda.

Kalkulator Kemenangan Ringkas

Formula Asas Odds

Pulangan = Taruhan × Odds

Keuntungan = (Taruhan × Odds) – Taruhan

Contoh: RM100 × 2.10 = RM210 (untung RM110)

uubet

Format Odds Yang Tersedia di UUBET

UUBET menyokong tiga format odds utama – pilih yang paling selesa untuk anda.

Odds Desimal (Decimal)

Format paling popular di Malaysia dan Asia. Nombor tunggal yang menunjukkan jumlah pulangan termasuk modal asal. Mudah difahami dan dikira.

Contoh: 2.10 → RM100 × 2.10 = RM210
Odds Pecahan (Fractional)

Format tradisional dari UK. Pecahan menunjukkan keuntungan berbanding modal. Popular dalam kalangan pemain bola sepak Britain.

Contoh: 11/10 → RM100 bertaruh, untung RM110
Odds Amerika (Moneyline)

Format popular untuk NBA dan sukan Amerika. Nombor positif menunjukkan keuntungan pada RM100 taruhan; negatif menunjukkan modal yang perlu untuk menang RM100.

Contoh: +110 → menang RM110 pada taruhan RM100

Perbandingan Odds UUBET vs Platform Lain

Lihat sendiri kenapa pemain Malaysia pilih UUBET untuk nilai odds terbaik.

Perlawanan UUBET Platform A Platform B Platform C
JDT vs Selangor (1X2 – JDT Menang) 1.72 1.65 1.68 1.60
Liverpool vs Chelsea (1X2 – Liverpool Menang) 1.60 1.55 1.58 1.52
Real Madrid vs Barca (Seri) 3.10 2.95 3.00 2.90
Lee ZJ vs Axelsen (Lee ZJ Menang) 2.55 2.40 2.45 2.35
Todak vs Team Flash (Todak Menang) 1.85 1.78 1.80 1.75
RTP Purata Sukan 97–98% 94–95% 95–96% 93–94%

* Data perbandingan adalah ilustrasi berdasarkan semakan pasaran terkini. Odds berubah dari masa ke semasa.

uubet

Tips Membaca & Memanfaatkan Odds Perlawanan

Strategi ringkas dari pemain berpengalaman untuk memaksimumkan nilai taruhan anda.

1
Fahami Nilai Odds (Value Bet)

Jangan semata-mata bertaruh pada pasukan kegemaran. Cari odds yang menawarkan nilai melebihi kebarangkalian sebenar – itulah yang dipanggil value bet. Bertaruh dengan disiplin lebih penting dari bertaruh mengikut emosi.

2
Bandingkan Odds Sebelum Bertaruh

Walaupun UUBET konsisten menawarkan odds kompetitif, tabiat membandingkan pasaran adalah amalan yang baik. Perbezaan kecil dalam odds boleh memberi pulangan berbeza ratusan ringgit dalam jangka panjang.

3
Manfaatkan Odds Bergerak Live

Odds live berubah setiap minit mengikut perkembangan perlawanan. Pemain yang tahu membaca momentum permainan boleh mendapat odds jauh lebih tinggi sebelum gol atau titik penting berlaku.

4
Gunakan Handicap Asia Dengan Bijak

Handicap Asia mengurangkan risiko hasil seri dan memberikan peluang menang lebih seimbang. Untuk perlawanan dengan perbezaan kekuatan jelas, handicap boleh meningkatkan nilai taruhan anda dengan ketara.

5
Tetapkan Bajet & Patuhinya

Tentukan berapa RM yang anda sanggup pertaruhkan dalam seminggu dan jangan melebihi had tersebut. Bertaruh dengan saiz yang konsisten – biasanya 1–5% dari bankroll anda setiap perlawanan – adalah amalan pengurusan modal yang baik.

6
Catat & Analisa Rekod Taruhan

Simpan rekod setiap taruhan – liga, jenis taruhan, odds, dan keputusan. Analisis berkala membantu anda kenal pasti kekuatan dan kelemahan strategi anda, serta liga atau sukan yang paling menguntungkan bagi anda.

Kenapa Odds UUBET Sentiasa Lebih Kompetitif?

Soalan ni selalu ditanya oleh pemain baru dan lama. Jawapannya mudah – UUBET beroperasi dengan margin yang lebih rendah berbanding kebanyakan platform lain di Malaysia. Margin adalah perbezaan antara kebarangkalian sebenar dengan odds yang ditawarkan. Platform yang tamak akan lebarkan margin ini untuk keuntungan mereka sendiri, mengorbankan nilai untuk pemain.

UUBET memilih pendekatan berbeza. Kami percaya bahawa pemain yang gembira dan mendapat nilai sebenar akan kekal lebih lama dan bertaruh lebih konsisten. Itulah model perniagaan kami – bukan mengejar keuntungan jangka pendek dengan menekan odds, tetapi membina ekosistem yang adil dan menggalakkan kepercayaan jangka panjang.

Selain itu, sistem teknologi UUBET dikemas kini secara automatik setiap 30 saat untuk memastikan odds mencerminkan keadaan semasa perlawanan dengan tepat. Ini bermakna anda tidak perlu risau tentang odds yang sudah lapuk ketika anda menekan butang Bertaruh.

Untuk perlawanan-perlawanan Liga Super Malaysia khususnya, UUBET memiliki pasukan penganalisis sukan tempatan yang memantau perkembangan setiap pasukan sepanjang musim. Maklumat ini membantu kami menetapkan odds yang lebih tepat, yang akhirnya menguntungkan pemain yang betul-betul faham liga tempatan.

Kaedah Pembayaran Untuk Pertaruhan Anda

Deposit dan tarik balik kemenangan dengan mudah menggunakan kaedah tempatan Malaysia.

Touch 'n Go eWalletSegera
GrabPaySegera
DuitNowSegera
FPX – Maybank2u & CIMB Clicks3–5 min
Boost
ShopeePay

UUBET melindungi semua maklumat pembayaran anda dengan penyulitan SSL 256-bit. Kami tidak menyimpan data kad atau akaun bank anda. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi kami.

uubet

Permainan Bertanggungjawab – Tetapkan Had Anda

Bertaruh sepatutnya seronok dan terkawal. UUBET menyediakan alat kawalan diri seperti had deposit harian, had kerugian mingguan dan had masa bermain. Sentiasa tetapkan bajet sebelum mula dan jangan bertaruh melebihi kemampuan anda. Platform ini hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas. Jika anda memerlukan bantuan, lawati Permainan Bertanggungjawab.

Soalan Lazim – Odds Perlawanan UUBET

UUBET menggunakan sistem penentuan odds automatik yang memantau data statistik sukan, keadaan pemain, rekod terkini pasukan, cuaca, dan pergerakan pasaran antarabangsa secara masa nyata. Odds dikemas kini setiap 30 saat untuk perlawanan biasa dan lebih kerap semasa pertaruhan langsung (live betting). Kami turut mempunyai pasukan penganalisis sukan tempatan yang memantau liga-liga Malaysia untuk memastikan odds mencerminkan realiti dengan tepat.

Ketiga-tiga format ini mewakili maklumat yang sama dalam cara penulisan yang berbeza. Odds desimal (cth: 2.10) menunjukkan jumlah pulangan termasuk modal – yang paling popular di Malaysia. Odds pecahan (cth: 11/10) menunjukkan keuntungan berbanding modal, popular di UK. Odds Amerika (cth: +110) popular untuk sukan Amerika seperti NBA. Di UUBET, anda boleh menukar format pilihan dalam tetapan akaun anda dengan mudah.

Tidak – odds yang anda terima pada masa taruhan disahkan adalah odds yang akan digunakan untuk mengira kemenangan anda, tanpa mengira perubahan odds selepas itu. Ini dikenali sebagai "odds terkunci" dan merupakan amalan standard di UUBET. Pengecualian adalah untuk taruhan yang belum disahkan lagi – pastikan anda sentiasa semak slip taruhan sebelum mengesahkan untuk mendapatkan odds yang dikehendaki.

Ya, UUBET kerap menawarkan odds boost untuk perlawanan terpilih – terutamanya perlawanan Liga Super Malaysia, EPL, dan perlawanan badminton pasukan Malaysia. Peningkatan odds sehingga +15% tersedia untuk perlawanan featured pada hujung minggu. Ahli VIP UUBET juga mendapat akses kepada odds boost eksklusif yang tidak tersedia untuk ahli biasa. Semak halaman promosi kami secara berkala atau aktifkan notifikasi dalam app UUBET untuk tidak terlepas tawaran ini.

Sedia Untuk Manfaatkan Odds Terbaik Bersama UUBET?

Daftar percuma hari ini, deposit minimum RM30 dan mula nikmati odds paling kompetitif di Malaysia. Bonus sambutan sehingga RM500 menanti anda.

English